PRE-O starttider Lørdag 25/4-2009

 

(Det finnes noen ekstra kart, eventuelle direktepåmeldinger vil starte etter de ordinært startende.)

 

PRE-A

Starttid

Navn

Klubb

1

11:31

Torbjørn Ness

Østmarka OK

2

11.33

Dagny Olsen

Grenland Pre-o

3

11:35

Ole Melby

Oppsal orientering

4

11:37

Grete G. Skaaraas

OL Vallset/Stange

5

11:39

Martin Aarholt Waaler

Porsgrunn O-lag

6

11:41

Egil Svensson

Haugerud IF

7

11:43

Harald Meltzer

Grenland Pre-o

8

11:45

Kjell-Petter Hermansen  

NERO

9

11:47

Liv Horntvedt

Lia IL

10

11:49

Elsa Wraalsen

Grenland Pre-o

11

11:51

May Berit Håkensen

OL Vallset/Stange

12

11:53

Inger Eide

Grenland Pre-o

PRE-E

1

11:30

Marianne Gustafsson

OK Flundrehof

2

11:32

Egil Sønsterudbråten

Vallset/Stange OL

3

11:34

Knut Ovesen

Lardal o-lag

4

11:36

Ingrid Ingvaldsen

Fet o-lag

5

11:38

Bernt Gustafsson

OK Flundrehof

6

11:40

Gunnar Mæhlen     

NERO

7

11:42

Marie-Louise Karlsson

OK Skärmen

8

11:44

Martin Jullum

HSK

9

11:46

Gun Andersson

Uddevalla OK

10

11:48

Odd Håkensen

OL Vallset/Stange

11

11:50

Bosse Sandström

Stångenäs AIS

12

11:52

Halvar Ingvaldsen

Fet o-lag

13

11:54

Thorunn Ovesen

Lardal o-lag

14

11:56

Ole Arnt Skaaraas

OL Vallset/Stange

15

11:58

Lars Jakob Waaler

Porsgrunn O-lag

16

12:00

Michael Johansson

Vänersborgs SK

17

12:02

Arne Ask

Lierbygda

18

12:04

Kjetil Waaler

Porsgrunn O-lag

19

12:06

Karl-Johan Karlsson

OK Skärmen

20

12:08

Sven-Arne Andersson

Uddevalla OK

21

12:10

Jan Erik Haug

Østmarka OK

22

12:12

John Fallbakken

OL Vallset/Stange

23

12:14

Alf Stefferud

Østmarka ok

24

12:16

Roger Andersson

Halmstads OK

25

12:18

Roger Johansson

Kungälvs OK

26

12:20

Ole-Johan Waaler

Porsgrunn O-lag

 


 

PRE-O starttider Søndag 26/4-2009

 

PRE-A

Starttid

Navn

Klubb

1

11:31

Gro Kristin Haug

Østmarka OK

2

11.33

Inger Eide

Grenland Pre-o

3

11:35

Ole Melby

Oppsal orientering

4

11:37

May Berit Håkensen

OL Vallset/Stange

5

11:39

Martin Aarholt Waaler

Porsgrunn O-lag

6

11:41

Dagny Olsen

Grenland Pre-o

7

11:43

Eldrid S. Ask

Lierbygda

8

11:45

Torbjørn Ness

Østmarka OK

9

11:47

Liv Horntvedt

Lia IL

10

11:49

Elsa Wraalsen

Grenland Pre-o

11

11:51

Grete G. Skaaraas

OL Vallset/Stange

12

11:53

Harald Meltzer

Grenland Pre-o

13

11:55

Kjell-Petter Hermansen  

NERO

14

11:57

Aase Ingvaldsen

NERO   

PRE-E

1

11:30

Halvar Ingvaldsen

Fet o-lag

2

11:32

Ole Arnt Skaaraas

OL Vallset/Stange

3

11:34

Egil Sønsterudbråten

Vallset/Stange OL

4

11:36

Arne Ask

Lierbygda

5

11:38

John Fallbakken

OL Vallset/Stange

6

11:40

Gun Andersson

Uddevalla OK

7

11:42

Marie-Louise Karlsson

OK Skärmen

8

11:44

Marianne Gustafsson

OK Flundrehof

9

11:46

Gunnar Mæhlen     

NERO

10

11:48

Roger Johansson

Kungälvs OK

11

11:50

Bosse Sandström

Stångenäs AIS

12

11:52

Ingrid Ingvaldsen

Fet o-lag

13

11:54

Thorunn Ovesen

Lardal o-lag

14

11:56

Jan Erik Haug

Østmarka OK

15

11:58

Lars Jakob Waaler

Porsgrunn O-lag

16

12:00

Knut Ovesen

Lardal o-lag

17

12:02

Karl-Johan Karlsson

OK Skärmen

18

12:04

Odd Håkensen

OL Vallset/Stange

19

12:06

Bernt Gustafsson

OK Flundrehof

20

12:08

Sven-Arne Andersson

Uddevalla OK

21

12:10

Ole-Johan Waaler

Porsgrunn O-lag

22

12:12

Kim André Sveen

Hadeland OL

23

12:14

Michael Johansson

Vänersborgs SK

24

12:16

Roger Andersson

Halmstads OK

25

12:18

Kjetil Waaler

Porsgrunn O-lag

26

12:20

Martin Jullum

HSK